Ubytování u Králů
 
home úvod ubytování ceník a rezervace kontakty

 

 

úvod_1.1.jpg

úvod_1.2.jpg

 

Nyní, na počátku 21. století, je v Evropě jenom málo míst s krásnou a ničím neponičenou přírodou, Jedním takovým místem je bezesporu Šumava, která nabízí jak hluboké lesy, rašeliniště, močály, divoké bystřiny a vodopády, tak zadumaná jezera, strmá úbočí a náhorní planiny, tajuplné slatě, horské říčky, ledovcová jezera, rozhledny, vyhlídková mísata. Všechna tato místa jsou navzájem propojena sítí zimních i letních turistických tras a podporována četnými středisky cestovního ruchu.

Nabízíme Vám ideální příležitost, jak strávit dovolenou v čistém prostředí šumavské přírody v klidném, příjemném a krásném prostředí vhodném k odpočinku a relaxaci.

Penzion se nachází v krásném a doposud zachovalém prostředí centrální Šumavy na rozhraní národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava. Zdejší přírodní podmínky poskytují velké možnosti k letní a zimní rekreaci. V letním období možnost pěší turistiky a cykloturistiky, sběru lesních plodů. V zimě poskytuje Šumava ideální podmínky pro běžeské lyžování. Pro náročnější lyžaře jsou snadno dosažitelné sjezdovky na Špičáku, Železné Rudě, Zadově, Churánově nebo na Javoru (SRN).

Pěšky nebo na kole po nových cyklotrasách můžete navštívit pramen Vltavy, Prášilské jezero, Poledník, Boubínský prales, Březník, Povydří, Modravu, tříjezerní slať, Antýgl, hrad Kašperk a mnoho dalších.

Přijeďte a uvidíte, budete vítáni !!!

Na shledanou se těší Královi

 

úvod_1.3.jpg

úvod_1.4.jpg

ACD solutions s.r.o.